Please enable JavaScript in your browser preferences and then Reload this page!!!

 

 

 

VESTUVINIAI ŽAIDIMAI


DEGTUKŲ DĖŽUTĖS PERDAVIMAS

Visi dalyviai stoja ratu. Paimama degtukų dėžutė. Ją reikia perduoti iš nosies į nosį. Degtukų dėžutę numetęs žmogus turi atlikti tam tikras „bausmės užduotis, pvz. išgerti.


ŽIEDO PERDAVIMAS

Visi  dalyviai sustoja ratu. Kiekvienas gauna po degtuką. Degtuką reikia įsikąsti į burną. Paimamas žiedas (geriau storesnis). Žiedą reikia perduoti nuo degtuko ant degtuko. Žiedą numetęs žmogus turi atlikti tam tikras „bausmės“ užduotis, pvz. išgerti.


VIRVIŲ PYNIMAS

Stojasi komandos  po tris merginas ir vieną vaikiną. Trys virvės galuose surišamos į vieną. Vaikinas ima už virvių surišto galo.  Kiekviena mergina ima po palaidą virvių galą. Davus signalą, merginos ima pinti virvę (besikeisdamos vietomis).  Komanda greičiausiai ir gražiausiais supynus kasą – laimi. Vietoj virvių gali būti ir kaspinai. Norint pasunkinti žaidimą, merginoms gali būti užrištos akys.


KIAUŠINIAI

Žaidžia visi vaikinai. Kiekvienas gauna po paprastą celofaninį maišelį su rankenomis, virvės ir du žalius kiaušinius. Vaikinai ant liemens užsiriša maišelius, kuriuose įdėti kiaušiniai (maišeliai turi kabėti). Tada prasideda mūšis. Kiekvienas vaikinas stengiasi sudaužyti savo kiaušiniais kito vaikino kiaušinius. Laimi vaikinas išsaugojęs abu kiaušinius.


GRAŽIAUSIA PUOKŠTĖ

Žaidimas gali vykti tik gamtoje. Dalyvauja visi vaikinai. Duodamos 5 minutės laiko. Kiekvienas vaikas savo merginai turi surinkti kuo gražesnę puokštę. Vienintelė sąlyga, negali būti tikrų gėlių. Praėjus 5 minutėms vaikinai grįžta su savo puokštėmis. Merginos išrenka gražiausią puokštę.


POROS

Padaromos kortelės su gyvūnų  poromis (pvz. Kiaulė/paršas). Moteriškos giminės kortelės sudedamos į  vieną voką, vyriškos – kitą. Žaidžia tiek porų, kiek yra kortelių porų. Merginos traukia kortelę iš vieno voko, vaikinai iš kito. Poros turi surasti vienos kitą skleisdamos tik tuos garsus, kuriuos skleidžia tik tie gyvūnai (arba elgtis kaip tie gyvūnai) .  Žaidimo paįvairinimui gyvūnų poros gali būti kuo įvairesnės (voverė/voverėnas, kirmelė/kirmėlius, skruzdelė/skruzdėlius).


DĖLIONĖ

Geriausia žaisti patalpoje, bet galima ir lauke.  Dalyvauja visos poros. Paruošiama tiek delionės variantų, kiek yra porų. Dėlionės paruošimas: paima viena jaunųjų nuotrauka, atspausdinama ant storesnio popieriaus ir sukarpoma įvairiomis dalimis. Dalys sudedamos į voką. Pora greičiausiai sudėjus nuotrauką, laimi. Kad būtų sunkiau, dėlionę poros turėtų dėti nematydami,kaip atrodo originali nuotrauka.


STRĖLYTĖS

Žaidimas ekstremalus. Žaidžia visos poros. Kiekviena pora gauna po balioną, keptuvę ir tris strėlytes. Vaikinas  prisipučia balioną ir įsideda tarp kojų. Vaikinas keptuve užsidengia savo „briliantus“. Mergina iš tam tikro atstumo, mesdama strėlytes, turi susprogdinti balioną. Keptuvę gali pakeisti ir koks nors sunkesnis/tvirtesnis daiktas.


ŠOKIS SU APELSINAIS

Žaidimą geriausiai žaisti vakarinėje dalyje. Reiktų paprašyti muzikanto, kad grotų įvairias dainas, pradedant lėtesnėmis ir pereinant į greitesnes (esant galimybę muziką galima pasiruošti ir patiems). Kiekvienai dalyvaujančiai porai duodamas apelsinas. Poros apelsiną suspaudžia kaktomis ir šoka pagal muziką. Pora ilgiausiai išlaikiusi apelsiną ir jo nepametusi.


ALAUS TILTAS

Žaidimą geriausia žaisti gamtoje. Suskirstomos komandos. Kiekviena komanda gauna:  ilgų šiaudelių ir butelį alaus (gėrimas, žinoma, gali būti ir kitas). Kiekviena komanda turi sukonstruoti iš šiaudelių tiltą ir išgerti visą alų. Laimi komanda, greičiausi tai padariusi.


ŠAMPANO BUTELIO PERDAVIMAS

Visiems gerai žinomas žaidimas, kai visi žmonės sustoję ratu, turi perduoti tuščią šampano butelį vieni kitiems suspaudę butelį tarp kojų.  Šį žaidimą galima paįvairinti ir tuo pačiu pasunkinti.  Visi sustoja poromis. Mergina stoji vaikinui už nugaros ir įkiša rankas į vaikino kelnių kišenes. Tokiu būdu paima butelį į rankas ir turi perduoti kitai porai t.y. į kitos merginos rankas, kurios įkištos į vaikino kelnių kišenes.


KLAUSIU – ATSAKYK

Žaidimas geriausiai tinka jauniesiems, kad gelėtų geriau pažinti vienas kitą J Paruošiamos kortelės su klausimais ir tiek pat su atsakymais.  Klausimai turi būti kuo įvairesni, o atsakymai į juos kuo absurdiškesni ir linksmesni.  Žaidimas pradedamas žaisti sumaišant atskiras klausimų bei atsakymų kortelių krūveles. Vienas iš jaunųjų traukia klausimą, kitas atsakymą. Pavyzdžiui, ištrauktas klausimas gali būti: „Ar susitikinėji su meilužiu(-e)“, o ištrauktas atsakymas „Savaitgaliais tai tiesiog būtinybė“; „Ar perki meilę už pinigus“ – „Toli nuo namų būtinai pabandau“ ir pan.


VARDAI-DAIKTAI-PRIZAI

Žaidimas taip pat skirtas vakarui visiems esantiems svečiams. Pakabinami maišeliai su daiktais viduje. Ant kiekvieno maišelio yra po vieną raidę (bendrai maišeliai su raidėmis turi sudaryti jaunųjų vardus, pvz, S A U L I U S  J A N I N A).  Kiekviename maišelyje yra po daiktą, atitinkantį tą raidę, pvz, raidė S – saldainis, A – auskarai, U – uogos ir t.t.  Svečiai turi atspėti kas yra maišelyje. Tas kuris atspėja, tą daiktą ir laimi. Daiktai turi būti kuo įvairesni ir linksmesni.


LOTERIJA

Ši  loterija reikalauja pasirengimo ir šiek tiek daugiau laiko renginio metu.  Geriausią ją būtų daryti vakarinėje programoje. Visiems svečiams siūloma įsigyti loterijos bilietus. Visi loterijos metu surinkti pinigėliai skiriami jaunųjų bendro gyvenimo pradžiai. Visi loterijos bilietai gali būti laimingi, kas antras arba kas trečias. Loterijos bilietas gali kainuoti 1 Lt, 2Lt ar 5 Lt arba tiesiog kiek negaila svečiams. Būtina paskelbti, kad prizai labai vertingi. Nupirkus visus bilietus , renginio metu, skelbiamas laimėtų prizų atsiėmimas.  Laimėti prizai gali būti: savaitgalis SPA centre,  siuvimo mašina, romantiška vakarienė dviems ar net milijonas. Žinoma, prizai būtų kur kas kuklesni: savaitgalis SPA centre – tai putos voniai,  siuvimo mašina – tai siūlas ir adata, romantiška vakarienė dviems – du pakeliai užpilamos sriubos,  milijonas – Teleloto bilietas ir pan.


INDUS PLAUSI – TU!!!!

Žaidimas skirtas jauniesiems. Žaidimo esmė – pasiskirstyti tam tikrais buities ir ne buities darbais, kad ateityje nekiltų nesklandumų. Reikia paruošti lapelius su pažadais (Pvz.: Indus plausi – TU; su draugais alų gersiu – AŠ;  vaikui pampersus keisiu - AŠ). Pažadai turėtų būti kuo įdomesni ir juokingesni, taip pat tinkantys būtent jauniesiems. Įdomumo dėlei, jaunieji galėtu ištraukti kelis lapelius su pažadais piršliams, tėveliams ar draugams. Lapeliai su pažadais gali būti pateikiami maišelyje(jaunieji traukia po lapelį), balionuose (jaunieji sprogdina balioną ir traukia pažadą), vyno taurėse (jaunieji išgeria taurę ir dugne randa pažadą) ir t.t.


KOMPLIMETŲ EŽIUKAS

Žaidimas skirtas jauniesiems. Jauniesiems duodamas agurkas ir daug dantų krapštukų. Kiekvienas turi sakyti kaip meiliai vadina savo antrąją pusę (mažutis, zuikutis, gražutis ir pan.) ir smeigti smegtuką į agurką. Laimi tas, kuriam nepritrūksta žodžių.


BATAI

Žaidimą galima būtų žaisti tiek gamtoje, tiek vakaro metu. Žaidime dalyvauja visos poros. Merginos nusiima savo batus ir sumeta į vieną krūvą. Vaikinams užrišamos akys. Vaikinai turi surasti savo merginos batus, tada surasti savo merginą ir tais batais apauti. Pirmasis šią užduotį įvykdęs vaikinas – laimi. Žaidimo paįvairinimui, taip pat pasunkinimui, piršliai galėtų būti pasiruošę dar daugiau batų ir vaikinams nematant sumesti į bendrą krūvą, kad būtų kuo sunkiau rasti savo merginos batus.


ŠEIMOS GALVA

Žaidimas skirtas jauniesiems, rekomenduojama žaisti vakarinės dalies metu. Jauniesiems duodama po tualetinio popieriaus rulonėlį. Kiekvienas turi kuo greičiau jį išvynioti. Pirmasis tai padaręs laimi “Šeimos galvos” titulą. Žaidimas gali būti žaidžiamas ir atvirkščiai: jauniesiems duodamas jau išvyniotas tualetinio popieriaus ritinėlis ir jį reikia atgal gražiai suvynioti.


ŠEIMOS FINANSININKAS

Žaidimas skirtas jauniesiems, rekomenduojama žaisti vakarinės dalies metu. Kiekvienam duodamas dubenėlis su centais, centų skaičius abiejuose indeliuose turėtų būti vienodas. Kad centus būtų kuo sunkiaus suskaičiuoti, dubenėliuose kartu gali būti grūdai, žirniai, miltai, kruopos. Pirmasis tiksliai suskaičiavęs centus, laimi “Šeimos finansininko” titulą.


KASPINAS

Žaidimas labiau tinkamas žaisti gamtoje. Merginoms duodama į rankas apie dešimties metrų ilgio, suvyniotą į kamuolį, kaspiną. Vaikinai turi kuo greičiau, neliesdami rankomis, vien lūpomis apvynioti kaspinu savo merginą.


KOJŲ PAIEŠKA

Ant suolo susodinamos visos merginos. Merginos turi nusiauti batus ir šiek tiek kilstelėti sijonus. Vaikinui užrišamos akys ir jis liesdamas tik merginų kojas, turi surasti savo merginą. Kad būtų juokingiau, tarp merginų, savo koją čiupinėjimui gali pateikti ir vienas ar keli vaikinai.


KAS GREIČIAU SUVALGYS

Visoms poroms duodamas nuluptas bananas. Bananas apžiojamas Iš abiejų pusių (iš vienos pusės vaikino, iš kitos - merginos). Pora, greičiausiai suvalgiusi bananą, laimi. Taip pat, kad žaidimas būtų įdomesnis, gali būti padarytas visas čempionatas. Pirmos trys poros greičiausiai suvalgiusios bananą, patenki į pusfinalį. Pusfinalininkams analogiškai duodamos valgyti nuluptos ir nuplautos morkos. Dvi poros greičiausiai suvalgiusios morkas, patenka į finalą. Finalininkams analogiškai duodamas valgyti ilgavaisis agurkas. Čempionatą laimi greičiausiai agurką suvalgiusi pora.


FUTBOLAS

Žaidime dalyvauja kuo daugiau vaikinų. Pabroliai suskirstomi i dvi komandas. Pastatomi menami “futbolo vartai” (du buteliai ir pan.). Vaikinams prie kelnių iš priekio pririšamos virvės su agurkais (gali būti ir cukinijos). Rankomis vaikinai naudotis negali. Vaikinai, judindami agurkus “spardo” kamuolį. Laimi komanda, įmušusi daugiausia įvarčių. Kamuoliu gali būti degtukų dėžutė, žaislinis lengvas kamuoliukas ir pan.


SUSISUKUS GALVA

Žaidimą geriausia žaisti gamtoje. Dalyvauja visi vaikinai. Reikia tuščio butelio (labiausiai tiktų šampano). Vaikinas turi dešimt kartų greitai ratu apibėgti apie butelį, įkišus į jį pirštą, kitoje rankoje laikant pilną vyno, šampano ar kito gėrimo taurę. Apsukus ratus, bėgti link savo merginos, neišliejant taurėje esančio gėrimo. Merginos turėtų būti kiek įmanoma toliau. Žaidimą galima būtų žaisti ir su žaliais kaiušianiai, kurie laikomi šaukšte.


SEGTUKAI

Žaidžia visos poros. Kiekvienai merginai duodama tam tikras kiekis skalbinių segtukų (visoms vienodas). Merginos viena kitai kuo įdomesnėse  vietose susmaigsto segtukus. Vaikinai stovi užrištomis akimis ir nieko nemato. Merginoms baigus smaigstyti segtukus, vaikinai kiekvienas prieina prie savo merginos ir bando surasti ir nusegti visus smeigtukus. Mergina privalo tylėti ir vaikinui negali niekuo padėti. Vaikinas, pirmasis suradęs ir nusegęs visus smeigtukus, laimi.


PALINKĖJIMAI JAUNIESIEMS

Vakarinės dalies metu svečiams duodama knygute ir tušinukas, Visi rašo palinkėjimus jauniesiems. Taip pat gali būti siunčiami vaikiški šliaužtinukai, dėžutės ir pan. (rožiniai ir melsvi), į kuriuos svečiai meta berniuko ir mergaitės vardus.


 

  Vestuviniai kvietimai Stalo kortelės Vestuvinė atributika Vestuviniai žaidimai   Patarimai      Kita      Kontaktai